YTTERFODER, keramik, "Rimini Blue", Aldo Londi, Bitossi, Italien.

453488. YTTERFODER, keramik, "Rimini Blue", Aldo Londi, Bitossi, Italien.

Yttre diameter 15,5, höjd 12,5 cm.

Bruksslitage, insida med smuts och krackelering, mindre avslag på insidan.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 2 952