BYRÅ, 6-lådig, mahogny, engelsk stil.

453473. BYRÅ, 6-lådig, mahogny, engelsk stil.

Längd 55, bredd 42, höjd 130 cm.

Fanerskada samt slitage på skivan.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 534