GOLVLAMPA, delvis svärtat trä, Art deco, AJH, 1900-talets första hälft.

453441. GOLVLAMPA, delvis svärtat trä, Art deco, AJH, 1900-talets första hälft.

Höjd 152 cm.

Repor, lampskärm sned, ej genomgången.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 152 cm.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 340