Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
KARL ERIK HAGBERG. kolteckning, naken kvinna, signerad, daterad 51.
453416. KARL ERIK HAGBERG. kolteckning, naken kvinna, signerad, daterad 51.
47 x 33 cm.
en fläck.
Gör en kostnadsfri värdering!
47 x 33 cm.
en fläck.
Herrljunga Auktionsverk
439