ARMBANDSUR, 2 st, stål, Rutina/Timex.

4533948. ARMBANDSUR, 2 st, stål, Rutina/Timex.

Manuella. Diameter ca 35 mm.

Bruksslitage. Repor och märken. Ej funktionstestade, ingen funktionsgaranti lämnas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Manuella. Diameter ca 35 mm.

Antal besök: 156