SKÅL, keramik harpälsglasyr, signerad PLS, Per Linneman Schmidt, Danmark.

453344. SKÅL, keramik harpälsglasyr, signerad PLS, Per Linneman Schmidt, Danmark.

Diameter 16,5 cm
Höjd 12 cm.

Nagg fotring.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter 16,5 cm
Höjd 12 cm.

Nagg fotring.

Antal besök: 612