MIKAEL KIHLMAN. TVÅ ETSNINGAR, STADSMOTIV.

4533145. MIKAEL KIHLMAN. TVÅ ETSNINGAR, STADSMOTIV.

Signerade, numrerade 179 respektive 229/250, plåtyta ca 16x12,5 cm, rammått 34x30 cm.
Medlemskonstverk Yetra Pak konstförenong 2009.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 231