BORDSLAMPA, glas, Carl Fagerlund, Orrefors, 1950-60-tal.

453284. BORDSLAMPA, glas, Carl Fagerlund, Orrefors, 1950-60-tal.

Underfång i cerise. Signerad Orrefors RD 1321.

Total höjd 40 cm.

Bruksslitage. Lampsockel sannolikt utbytt.

Gör en kostnadsfri värdering!

Total höjd 40 cm.

Antal besök: 2 863