VASER, SKÅLAR, 5 st, stengods, Lillemor Mannerheim Gefle, Gunnar Nylund Rörstrand.

453278. VASER, SKÅLAR, 5 st, stengods, Lillemor Mannerheim Gefle, Gunnar Nylund Rörstrand.

2 vaser "Mangania" Lillemor Mannerheim signerad höjd 6,5 cm.
Vas Lillemor Mannerheim signerad höjd 22 cm.
Skål Gunnar Nylund Rörstrand signerad diameter 10 cm.
Oval skål omärkt längd 15 cm.

Liten svart vas slitage undertill.

Gör en kostnadsfri värdering!

Oval skål omärkt längd 15 cm.

Antal besök: 946