TAKKRONA, mässing, barockstil, 1800-tal, höjd exklusive kedja ca. 30 cm.

453276. TAKKRONA, mässing, barockstil, 1800-tal, höjd exklusive kedja ca. 30 cm.

6 ljusarmar.

Lagningar.

Gör en kostnadsfri värdering!

6 ljusarmar.

Lagningar.

Antal besök: 344