TAVLA. Blandteknik, stuga vi vatten, signerad.

4532653. TAVLA. Blandteknik, stuga vi vatten, signerad.

Rammått ca 45x37 cm, bildmått innanför passepartout ca 19x13 cm.

Bruksslitage. Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Adress

Soldattorpsgatan 5
55474 Jönköping
Sverige

Placering
I-2A
Antal besök: 152