FAT, Kina, 1700-tal.

FAT, Kina, 1700-tal.
45326. FAT, Kina, 1700-tal.

Porlin. Dekor av blommor i famille rosefärger.
Längd 26 cm.

Fåtal, små nagg. Dekorbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!
45326. FAT, Kina, 1700-tal.

Längd 26 cm.

Antal besök: 1 168