RUTH MILLES. "Bukett Lisa". Gips, signerad.

453249. RUTH MILLES. "Bukett Lisa". Gips, signerad.

Höjd ca. 22 cm.

Smuts. Mindre skada. Lagning på hals.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca. 22 cm.

Antal besök: 1 664