OSCAR TÖRNÅ (1842-1894). Vid Forsa Ström.

4532242. OSCAR TÖRNÅ (1842-1894). Vid Forsa Ström.

Olja på duk, 61 x 82 cm, inklusive ram 79 x 100 cm. Signerad och daterad Oscar Törnå Forsa Ström aug 1880.

Ytsmuts och obetydliga märken.

Tema

Lilla Kvalitén

Gör en kostnadsfri värdering!

Tema

Lilla Kvalitén

Antal besök: 377