EDVARD BERGH. Blandteknik, signerad och daterad 1881.

453184. EDVARD BERGH. Blandteknik, signerad och daterad 1881.

Bildyta 34 x 24 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildyta 34 x 24 cm.

Antal besök: 303