KANDELABER med 4 ljusarmar i bronserad mässing, 1800-talets slut, troligen Frankrike.

453173. KANDELABER med 4 ljusarmar i bronserad mässing, 1800-talets slut, troligen Frankrike.

Kandelaber i form av urna med två getbocksansikten med 4 ljusarmar med vin-och blomdekor på marmorfot med 3 bronserade fötter
Höjd 48 cm.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 48 cm.

Bruksskick.

Antal besök: 888