MOCKAKOPPAR, 12 st. Porslin, "Blå måsen", Bing & Gröndahl, 1900-tal.

453167. MOCKAKOPPAR, 12 st. Porslin, "Blå måsen", Bing & Gröndahl, 1900-tal.

Koppar diameter 6, höjd 6 cm
Fat diameter 12 cm.

Smärre slitage, delvis andra sortering.

Gör en kostnadsfri värdering!

Koppar diameter 6, höjd 6 cm
Fat diameter 12 cm.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 1 016