JAEGER-LECOULTRE, armbandsur, stål, 1950-tal.

4531409. JAEGER-LECOULTRE, armbandsur, stål, 1950-tal.

Manuellt uppdrag med plexiglas.
Boettnummer: 477465
Verknummer: 624248
Kaliber: P480/C
Diameter: 30 mm
Armband i läder, ej original.
Sölja, ej original.

Fungerade vid katalogiseringstillfället. Ingen funktionsgaranti lämnas. Servicehistorik okänd. Bruksslitage.

Tema

Lilla Kvalitén

Gör en kostnadsfri värdering!

Boettnummer: 477465
Verknummer: 624248
Kaliber: P480/C
Diameter: 30 mm
Armband i läder, ej original.
Sölja, ej original.

Tema

Lilla Kvalitén

Antal besök: 841