BESTICK, bakelit och rostfritt stål, 29 st snarlika, 1900-talets mitt.

453130. BESTICK, bakelit och rostfritt stål, 29 st snarlika, 1900-talets mitt.

12 smörgåsgafflar, 12 smörgåsknivar och 5 bordsskedar. Knivarnas längd ca 18 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 318