TESERVIS, 23 delar, Lomonosov, Sovjetunionen, 1900-tal.

4531280. TESERVIS, 23 delar, Lomonosov, Sovjetunionen, 1900-tal.

6 tekoppar
6 tefat
6 assietter
1 tekanna med lock
1 sockerskål med lock
1 gräddkanna
1 vas
1 skål
1 serveringsfat.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

6 tekoppar
6 tefat
6 assietter
1 tekanna med lock
1 sockerskål med lock
1 gräddkanna
1 vas
1 skål
1 serveringsfat.

Bruksskick.

Antal besök: 816