BARPALL, "Frosta", björk, IKEA.

4531226. BARPALL, "Frosta", björk, IKEA.

Diameter 41, höjd 60 cm.

Bruksslitage, troligtvis slipad, fanerskada.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter 41, höjd 60 cm.

Antal besök: 386