PRESS, för skomakeri, Tellus, omkring 1900-talets mitt.

453056. PRESS, för skomakeri, Tellus, omkring 1900-talets mitt.

På träsockel.

Slitage. Ej funktionstestad.
Vev defekt.

Gör en kostnadsfri värdering!

På träsockel.

Slitage. Ej funktionstestad.
Vev defekt.

Antal besök: 1 306