VÄGGLAMPOR, 3 st, teak/plast, Lorentzons, Epa, 1960-tal.

4530432. VÄGGLAMPOR, 3 st, teak/plast, Lorentzons, Epa, 1960-tal.

Mått 11 x 20 cm.

Slitage, ställvist nött. Fungerade vid katalogiseringstillfället. Ingen funktionsgaranti lämnas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mått 11 x 20 cm.

Antal besök: 262