SILVERSKEDAR M.M., 13 delar, 1800/1900-tal.

453027. SILVERSKEDAR M.M., 13 delar, 1800/1900-tal.

Total vikt 285 gram, längd 9-22,5 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 374