SKÅP, Möbelfabrik Schuler, Tyskland 1960-tal.

4530233. SKÅP, Möbelfabrik Schuler, Tyskland 1960-tal.

Lackerat, delvis mörkbonat. Två dörrar och två skjutbara glasdörrar, två lådor och två små skjutdörrar. Metallister. Två löstagbara glashyllor. En dörr med dekor av fisk.
Bredd 209, djup 42, höjd 145 cm.

Smärre bruksslitage. Skrapmärken. Fiskdekoren troligen senare.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 393