MECCANOLÅDOR, 5 stycken, 1960-tal.

453008. MECCANOLÅDOR, 5 stycken, 1960-tal.

Lådnummer: 3, 2 st 1A, 5, 7A.
Flertal i oanvända originallådor.

Åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Lådnummer: 3, 2 st 1A, 5, 7A.

Åldersslitage.

Antal besök: 549