SKIVSPELARE. Reloop RP1000M, 1900-tal.

4529978. SKIVSPELARE. Reloop RP1000M, 1900-tal.

Remdriven skivspelare från Reloop i modell "RP1000M".
Bredd 45 cm, djup 36 cm, 16 cm.

Bruksslitage, repor. Fungerade vid katalogiseringstillfället, ej fullständigt genomgången. Ingen funktionsgaranti lämnas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 320