4529978. SKIVSPELARE. Reloop RP1000M, 1900-tal.
Remdriven skivspelare från Reloop i modell "RP1000M".
Bredd 45 cm, djup 36 cm, 16 cm.
Bruksslitage, repor. Fungerade vid katalogiseringstillfället, ej fullständigt genomgången. Ingen funktionsgaranti lämnas.