SPELBORD, 1800-tal, med spelpjäser.

4529702. SPELBORD, 1800-tal, med spelpjäser.

Lövträ. Svarvade ben.
Fällbar skiva. Skiva i enkelt tillstånd ca 89x44cm. Höjd ca 79cm.

Slitage, skador och brännmärken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Lövträ. Svarvade ben.

Antal besök: 312