SMINKBORD, Bondrokokostil. 1900-talets andra hälft.

4529480. SMINKBORD, Bondrokokostil. 1900-talets andra hälft.

Höjd 175 cm.
Bredd 131 cm.
Djup 50 cm.

Bruksslitage, fläckar, slitage i spegeln.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 175 cm.
Bredd 131 cm.
Djup 50 cm.

Antal besök: 386