MILITÄRTÄLT med diverse tillbehör, 20-man med kamin.
452888. MILITÄRTÄLT med diverse tillbehör, 20-man med kamin.
Militärtält med kamin för 20 man
Verktyg, kamin, rör. m.m.
Slitage.Kaminen som ny.Säcken trasig, tältet i bruksskick, kan ej garantera att det är komplett.
Saknas pinnar.finns 1 till öppningen samt 1 till själva tältet som mall.
Verktyg, kamin, rör. m.m.