MILITÄRTÄLT med diverse tillbehör, 20-man med kamin.

452888. MILITÄRTÄLT med diverse tillbehör, 20-man med kamin.

Militärtält med kamin för 20 man
Verktyg, kamin, rör. m.m.

Slitage.Kaminen som ny.Säcken trasig, tältet i bruksskick, kan ej garantera att det är komplett.
Saknas pinnar.finns 1 till öppningen samt 1 till själva tältet som mall.

Gör en kostnadsfri värdering!

Verktyg, kamin, rör. m.m.

Antal besök: 15 857