FIOL OCH STRÅKAR, 3 delar, 1900-talets första hälft.

452882. FIOL OCH STRÅKAR, 3 delar, 1900-talets första hälft.

Fiol, längd ca 60 cm. Stråkar, längd 74 cm.

Bruks- och åldersrelaterat slitage, en stråke med eventuell lagning under tejp.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 3 159