TENN och KOPPAR, 1800-1900-tal.

45287. TENN och KOPPAR, 1800-1900-tal.

Bl.a. Vexjö tenn.

Slitage, enstaka bucklor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bl.a. Vexjö tenn.

Slitage, enstaka bucklor.

Antal besök: 943