SPINDELUR, metall, Wallerius, Norrköping, 1700/1800-tal.

4528653. SPINDELUR, metall, Wallerius, Norrköping, 1700/1800-tal.

Diameter ca 59 mm.

Åldersslitage, fläckar, märken, småbucklor. Fungerade vid katalogiseringstillfället. Ingen funktionsgaranti lämnas.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter ca 59 mm.

Nycklar saknas.

Antal besök: 347