JARDINJÄR, porslin, 1900-tal.

JARDINJÄR, porslin, 1900-tal.
452859. JARDINJÄR, porslin, 1900-tal.

Rikligt dekor av blommor, längd ca 27 cm.

Slitage, skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, skador.

Antal besök: 1 225