VÄXELTELEFON, LM Ericsson, 1800-talets slut.

452850. VÄXELTELEFON, LM Ericsson, 1800-talets slut.

Höjd ca 21 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 21 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 873