Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
RA Auktionsverket Norrköping
Övrigt
Teknika & Nautika
VÄXELTELEFON, LM Ericsson, 1800-talets slut.
452850. VÄXELTELEFON, LM Ericsson, 1800-talets slut.
Höjd ca 21 cm.
Bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd ca 21 cm.
Bruksslitage.
RA Auktionsverket Norrköping
649