GOLVVAS,keramik, "Paprika", Anna Lisa Thomson, Uppsala Ekeby.

452834. GOLVVAS,keramik, "Paprika", Anna Lisa Thomson, Uppsala Ekeby.

Höjd ca 52 cm.

Slitage, hårspricka, nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 52 cm.

Slitage, hårspricka, nagg.

Antal besök: 813