COCKTAILGLAS, 1 + 6 st, "Molnet" Simon Gate Orrefors, sign.

45283. COCKTAILGLAS, 1 + 6 st, "Molnet" Simon Gate Orrefors, sign.

Höjd 13 dia 11,5 cm respektive höjd 15 dia 8,5 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 4 200