DOKUMENTFÖRVARING, metall, 1900-tal.

452795. DOKUMENTFÖRVARING, metall, 1900-tal.

Längd 26.3 cm. Bredd 21.6 cm. Höjd 22.5 cm.

Bruksslitage. Repor. Två skydd för undersidan saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 487