KOLLEKTBÖSSA, 17/1800-tal.

KOLLEKTBÖSSA, 17/1800-tal.
4527863. KOLLEKTBÖSSA, 17/1800-tal.

Trä och metall, höjd ca 19 cm, diameter ca 20 cm.

Restaurerad, slitage, bucklig.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 216