SMYCKEN, 4 delar, silver, delvis märkt Mexiko, 1900-tal.

452777. SMYCKEN, 4 delar, silver, delvis märkt Mexiko, 1900-tal.

2 armband, ring (storlek 17,5) samt hänge (diameter ca 3,5 cm.)

Bruksslitage. Lås på ett armband skadat.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 358