MAJBLOMMOR, parti, 1900/2000-tal.

4527703. MAJBLOMMOR, parti, 1900/2000-tal.

Blandade modeller, papper, plast, och emalj/metall.
4 st emaljerade på metall, pins.
8 st sk bil-majblommor, diameter ca 15 cm
4 självhäftande 12-9 cm.
15 kransar
ca 30-40 solitärer.

Bruksslitage, ej genomgånget, ej funktionstestade, ingen funktionsgaranti lämnas.

Gör en kostnadsfri värdering!

4 självhäftande 12-9 cm.
15 kransar
ca 30-40 solitärer.

Antal besök: 293