VITRINSKÅP, louis-seize stil, 1900-tal.

452764. VITRINSKÅP, louis-seize stil, 1900-tal.

Höjd 142 cm, längd 66 cm.
Metall dekor, Svängt glas.

Smärre repor och slagmärken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 142 cm, längd 66 cm.
Metall dekor, Svängt glas.

Smärre repor och slagmärken.

Antal besök: 512