SOCKERSKRIN, trä, 1900-talets första hälft.

452742. SOCKERSKRIN, trä, 1900-talets första hälft.

Uppfällbar skiva med underliggande kniv.
Längd 38,5 cm.
Bredd 25,5 cm.
Höjd 17,5 cm.

Bruksslitage, märken, fläckar, kniv rostanlupen.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 38,5 cm.
Bredd 25,5 cm.
Höjd 17,5 cm.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 731