JORDGLOB, Columbus Duo, omkring 1900-talets mitt.

4527400. JORDGLOB, Columbus Duo, omkring 1900-talets mitt.

Höjd: ca 45 cm.
Diameter: ca 45 cm.

Bruksslitage.
Funktion: Okänd.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd: ca 45 cm.
Diameter: ca 45 cm.

Bruksslitage.
Funktion: Okänd.

Antal besök: 535