BYRÅ MED STENSKIVA, olika träslag, 3 lådor, 1900-talets andra hälft.

452679. BYRÅ MED STENSKIVA, olika träslag, 3 lådor, 1900-talets andra hälft.

Höjd 79 cm
Bredd 88 cm
Djup 47 cm.

Bruksslitage
Mindre fanérskada på översta lådan.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 79 cm
Bredd 88 cm
Djup 47 cm.

Bruksslitage

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 592