HANS LINDGREN. "Frukter", olja på duk, signerad och daterad -69.

452678. HANS LINDGREN. "Frukter", olja på duk, signerad och daterad -69.

60 x 80 cm.

Något litet märke.

Gör en kostnadsfri värdering!

60 x 80 cm.

Något litet märke.

Antal besök: 473