HASSE KARLSSON. Interiör, akvarell, signerad 2012.

4526768. HASSE KARLSSON. Interiör, akvarell, signerad 2012.

Bladmått ca 35x46 cm (52,5x61 cm).

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 378