STOLAR OCH BORD, mahogny och idegran, 3 delar, 1900-talets andra hälft.

452674. STOLAR OCH BORD, mahogny och idegran, 3 delar, 1900-talets andra hälft.

2 stolar, rygghöjd 93 cm
Bord, höjd 61 cm, skivans mått 40 x 40 cm.

Bruksslitage
Bordets skiva med små fanérskador.

Gör en kostnadsfri värdering!

2 stolar, rygghöjd 93 cm

Bruksslitage

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 230