OPIUMPIPA, mässing, 18/1900-tal.

452667. OPIUMPIPA, mässing, 18/1900-tal.

Figural dekor. Höjd 19,5 cm.

Bruksslitage, lock med trasigt gångjärn.

Gör en kostnadsfri värdering!

Figural dekor. Höjd 19,5 cm.

Antal besök: 2 930