BOK, The Fourth Olympiad, London 1908, official report.

4526527. BOK, The Fourth Olympiad, London 1908, official report.

Storlek 25 x 18 cm
794 sidor.

Skadad/tejpad bokrygg
Slitage, fläckar pärm
Gulnad
Biblioteksmärkning insida pärm
Ej helt genomgången.

Gör en kostnadsfri värdering!

Storlek 25 x 18 cm
794 sidor.

Skadad/tejpad bokrygg
Slitage, fläckar pärm
Gulnad
Ej helt genomgången.

Antal besök: 209